Банк «Демарк»

 • Про банк
 • Відгуки
  1

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 3,00
Loading...

Головне управління: 14000, Україна, Чернігівська область, Чернігів, вул. Комсомольська, 28

Телефони: (0462) 678-421, 626-596

Присутність в регіонах: представлений в 14-ти регіонах

Сайт банку: www.bankdemark.com

 • Фото відділення банку "Демарк"Публічне АТ банк «Демарк» було засновано в 1992 р. і з тієї пори веде свою комерційну діяльність на вітчизняному банківському ринку. Спочатку банківська установа в основному обслуговувала юросіб в місті Чернігові, де вона була заснована, але з плином часу підрозділи цього банку з’явилися і в інших містах нашої держави.

  На сьогодні публічне АТ банк «Демарк» представлене своїми 70 відділеннями в самому Чернігові і в області, а також в інших містах нашої країни. Кредитна організація відноситься до четвертої підгрупи банків за величиною сукупної активної бази з чотирьох підгруп відповідно до ранжиру українського Національного Банку.

  Публічне АТ банк «Демарк» веде св функціонує на основі виданої вітчизняним Нацбанком ліцензії під номером 47 від 20 жовтня 2011 р. і виступає в якості члена фонду гарантованості вкладів фізосіб на підставі свідоцтва під номером 93 від 6 листопада 2012 р.

  За інформацією про діяльність публічного АТ банк «Демарк» на середину 2013 р. сукупні активи банківської установи представляли собою суму близько 2 млрд. 87 мільйонів гривень, сукупні зобов’язання залишалися на позначці 1 млрд. 871 мільйона гривень. Власний капітал був на рівні близько 216 мільйонів гривень, а статутний – дорівнював сумі приблизно в 176 мільйонів гривень.

  Власниками акцій публічного АТ банк «Демарк» виступають більше 200 фізосіб, які контролюють близько 49,6 відсотків акцій і підконтрольна громадянину України А. В. Шинкаренко компанія «Фінінвест», що володіє майже 49,7 відсотків акцій.

  Пост голови наглядової ради публічного АТ банк «Демарк» займає Стеценко А. В. Також в цей орган входять Завгородній Б. В., Чичерін С. А. і Єлманова В. А.

  Головою правління банківської установи є Онищенко Л. А., її заступник – Попов С. В. Також в цей орган входять головбух Кобиш А. І., Лобода Є. А. і Нужняк С. М.

 • № 1 В.

  13.09.2014

  Сам я живу в Киеве, но вот уже месяца 2, обраясь постоянно из подругой из Чернигова, наслышан о краховой ситуации с банком “Демарк”. Числа 7 августа еще выдавали по 500 гривен в сутки, в 20-х числах уже только 300 в день. Сейчас банкоматы заморожены, работники отделений то не работают “по техническим причинам”, то отвечает что-то невразумительное. Понятно, что банк обычно до последнего не хочет признавать себя банкротом, но судя по всему ситуация в “Демарке” четко такова. Сочувствую попавшимся в западню.

  Відповісти

  Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 3,00
  Loading...

  Обслуговування

Кредиты від Банк «Демарк»

Кредитні картки від Банк «Демарк»