Банк “Аркада”

 • Про банк
 • Відгуки
  0

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,00
Loading...

Головне управління: 01001, Київська область, Київ, вул. Ольгінська, 3

Телефони: (044) 254-22-22

Присутність в регіонах: представлений в 9-ти регіонах

Сайт банку: www.arkada.ua

 • Фото відділення банку "Аркада"Публічне АТ акціонерний КБ «Аркада» пройшло процедуру реєстрації 23 червня 1993-го р. Спочатку кредитна організація в основному спеціалізувалася на кредитно-фінансових продуктах у сфері будівництва житла. У 1995-му р. КБ «Аркада» вперше на вітчизняному банківському ринку став пропонувати програми фінансування особистими коштами громадян будівництва житла. У 1998-му році кредитна організація вийшла на перше місце серед банківських установ, які надають кредитні програми з фінансування будівництва житла на період до 10 років. Ще через два роки цей період зріс до 30 років. У 2002-му р. банк «Аркада» вперше в нашій країні заснував ФФБ (фонд фінансування будівництва) для забезпечення надійності приватних інвестицій у сфері будівництва.

  На сьогоднішній день банк «Аркада» представлений своїми дніпропетровським, євпаторійським, запорізьким, севастопольським, харківським, вінницьким, донецьким, одеським, полтавським, феодосійським і київським обласним (у місті Буча) відділеннями. Штаб-квартира банку знаходиться в українській столиці.

  Банк «Аркада» здійснює свою діяльність на основі виданої Українським Нацбанком ліцензії номер 80 від 20 жовтня 2011 року і входить до складу членів фонду страхування приватних внесків.

  За інформацією на квітень-місяць 2013-го р. сукупні активи банку «Аркада» перевалили за позначку в 1 млрд. 760 мільйонів гривень, сукупні зобов’язання досягли показника порядку 1 млрд. 450 мільйонів гривень, власний капітал перевищив 313 мільйонів гривень, а статутний капітал склав близько 220 мільйонів гривень.

  Власниками акцій банку «Аркада» є «Компанія розвитку будівництва» з пакетом акцій у розмірі близько 49 відсотків, «Фірма Девелопер» з пакетом акцій у розмірі порядку 14 відсотків (опосередковано близько 49 відсотків). К. В. Паливода – з порядку 0,03% акцій (опосередковано близько 60 відсотків акцій) і В. А. Поляченко – опосередковано близько 60 відсотків акцій.

  Наглядову раду банківської установи очолює Т. Т. Ковальчук зі своїм замом В. І. Ковальовою. Також до ради входять Л. Н. Горкуненко, В. Є. Григор’єва і Л. С. Кошубская-Маріот.

  Пост глави правління займає К. В. Паливода, його заступники – Л. А. Килимник, Л. А. Воробйова та В. Л. Плавицький. Також в правління входять Кімачинська Т. І. та Волкова А. А.

 • Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,00
  Loading...

  Обслуговування

Кредиты від Банк “Аркада”

Кредитні картки від Банк “Аркада”