«Авангард»

 • Про банк
 • Відгуки
  1

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,00
Loading...

Головне управління: Київ, вул. Сім'ї Хохлових, 8а, офіс 225

Телефони: (+380 44) 228-74-74, (+380 97) 937-74-29

Присутність в регіонах: представлений в 25-ти регіонах

Сайт банку: www.avangard.com.ua

 • Фото офісу банку "Авангард"Банк «Авангард» пройшов процедуру своєї реєстрації влітку 2013 р. Банківська установа здійснює роботу на підставі виданої Нацбанком ліцензії під номером 267 від п’ятого липня 2013 р. і входить до фонду страхування приватних внесків на підставі свідоцтва учасника під номером 222 від 16 липня 2013 р.

  Кредитна організація була заснована компанією з міста Донецька «Сектор-Т».

  Наприкінці літа 2013 р. кіпрський офшор Westal Holdings Ltd (складова частина компанії «Інвестиційний Капітал Україна») анонсував угоду про покупку половини акцій банку «Авангард». Восени цього ж року українські антимонопольні служби дали дозвіл на проведення цієї операції.

  «Інвестиційний Капітал Україна» являє собою вітчизняний холдинг, заснований в 2006 р., що працює в двох напрямках – управління активами і кредитно-фінансова діяльність. Холдингом володіють представники його топ-менеджменту, пост голови ради директорів займає В. Гонтарєва.

  Банківська установа надає найширший перелік послуг у кредитно-фінансовій сфері та переважно займається роботою на ринку валют та фондовому ринку. Комерційна діяльність з продажу та купівлі цінних паперів на ринку проводиться кредитною організацією на основі певного ряду виданих Української Нацкомісією з відповідних видів діяльності ліцензій.

  За інформацією про стан банку «Авангард» на кінець 2013 р. сукупні активи банківської установи перевищили позначку в 373 мільйони грн., сукупні зобов’язання перевалили за 251 мільйон грн., Власний капітал склав трохи більше 122 мільйонів грн., статутний капітал досяг позначки в 120 мільйонів гривень.

  Ключовим власником акцій банку «Авангард» виступає компанія Westal Holdings Ltd зі своїм пакетом акцій банку «Авангард» у кількості 99,99 відсотків.

  Наглядову раду банківської установи очолює Гонтарєва В. А. Крім неї до ради також входять Пасенюк М. Ю. і Стеценко К. В.

  Пост голови правління кредитної організації займає Корчинська С. А. Крім неї в правління також входять головбух Чечеткіна В. С., голова казначейства Гулкевич Ю. В. та заступник голови правління Дворжанская І. Я.

 • № 1 Сірик

  02.09.2018

  Схоже що банк наразі не працює як фінансова установа, а розробляє инструменти для інших банків. На сайті організації багато цікавих ідей для пакування банкнот, інкасації та іншого. Звичайним громадянам це не дуже цікаво, але приємно що наше, українське, хоч щось робиться, а то все купляємо в китайців.

  Відповісти

  Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,00
  Loading...

  Обслуговування

Кредиты від «Авангард»

Кредитні картки від «Авангард»