“Automoney”

 • О компанії
 • Відгуки
  2

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,86
Loading...

Головне управління: 04116, г. Киев, ул. Довнар-Запольського, будинок 5, офіс 220

Телефони: (067)-599-37-98

Присутність в регіонах: представлена ??по всій Україні

Сайт компанії: https://www.automoney.com.ua/

 • Automoney – кредитна установа, що надає українцям позики під заставу автомобілів та надає гроші на придбання потриманих автівок вартістю не дорожче, ніж 15 тисяч доларів. Базується компанія у Києві, але ж заявку можна подати з будь-якого регіону країни дистанційно.

  Компанія пропонує два види авто кредиту – під заставу авто та автолізінг. В першому випадку позичальник отримує гроші, залишаючи Automoney власне авто у якості застави, при чому відсоткова ставка буде залежати від стану автівки та терміну позики (від 1 до 6 років). Видадуть же клієнтові суму у розмірі 90% ринкової вартості автомобіля. Також позичальник оплачує переоформлення.

  Автолізінг – це допомога у придбанні авто, якщо на нього не вистачає гроші. У такому випадку компанія спочатку викупає автівку (сума – від 2 до 15 тисяч доларів), після чого позичальник бере її у Automoney в оренду з правом викупу. Відсоткова ставка складає 2,5% на місяць, термін – 1-6 років. Також потрібно сплатити перший внесок, який складатиме від 15% відсотків вартості автомобілю.

  Вимоги до у компанії стандартні: вік від 21 років, наявність основних документів – паспорту та податкового номеру, а у випадку кредиту під заставу авто – документи, які підтверджують, що автомобіль є власністю позичальника.

  Щоб скористатися послугами Automoney, необхідно залишити заявку будь-яким зручним способом – у телефонному режимі, на сайті або у відділенні. Втім, у відділення прийдеться їхати у будь-якому разі – там підписується кредитний договір.

 • № 1 Павло Ц.

  17.09.2019

  Знайшов, так би мовити, автівку своєї мрії. Але ж грошей на неї не вистачало. А я розумів, що якщо я не куплю її зараз, то таку ж сами наврядше знайду. Що робити? У друзів та родичів такої суми не було. І тут мені порадили Automoney. Вони мене рятували практично. Можливо, ставка зависока, але ж робити було нічого. Все виплатив і дуже радий.

  Відповісти

  № 2 Landstaff

  12.09.2019

  В мене трапилась дуже неприємна сітуація – захворіла близька людина і потрібна була велика сума грошей на операцію, причому миттєво. Продавати що-небудь не було вже часу. Вирішив відправитися в автоломбард і закласти машину. Натрапив в інтернеті на автоманія – умови здалися хорошими. Звернувся туди, гроші мені видали, ніж реально допомогли. Щиро Дякую. А машину я потім викупив.

  Відповісти

  Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,86
  Loading...

  Обслуговування

Кредити від “Automoney”

Інщі компанії: