«Апекс-банк»

 • Про банк
 • Відгуки
  1

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 3,00
Loading...

Головне управління: 01103, Київська область, Київ, вул. Печерська, 2/16

Телефони: (044) 224-59-85

Присутність в регіонах: представлений в 3-х регіонах

Сайт банку: www.apeksbank.com.ua

 • Фото відділу банку "Апекс"

  Єдиним власником публічного АТ «Апекс-банк» виступає компанія «Парфе», яка в основному спеціалізується на виготовленні металевих конструкцій, обробці цих конструкцій і покриттю їх поверхонь, а також на інжинірингу.

  У регіонах публічне АТ «Апекс-банк» має 7 відділень разом зі штаб-квартирою в українській столиці.

  Банківська установа входить до членського складу організації «Фондові торговці України» та вітчизняної Фондової біржі.

  Публічне АТ «Апекс-банк» веде свою роботу на підставі виданої вітчизняним Нацбанком ліцензії під номером 255 від 18 листопада 2011 року і виступає у якості члена фонду гарантованості вкладів фізосіб на підставі свідоцтва під номером 208 від 22 листопада 2012 року. Крім цього, кредитна організація була залучена до роботи з українським Пенсійним фондом, виплачуючи соціальні грошові допомоги та пенсії.

  Навесні 2013 р. рейтинговий комітет НРА «Ай Бі Ай рейтинг» опублікував новий кредитний рейтинг публічного АТ «Апекс-банк» на позначці «uaBBB» зі стабільним прогнозом, а влітку в тому ж році рейтинг захищеності вкладів був оцінений на позначці «4 +», що доводить високу захищеність.

  За інформацією про діяльність публічного АТ «Апекс-банк» станом на середину 2013 р. сукупні активи банківської установи представляли собою суму близько 834 мільйонів грн., сукупні зобов’язання залишалися на позначці в межах 638 мільйонів грн. Власний капітал з часткою меншості були на рівні близько 196 мільйонів грн., а статутний капітал дорівнював сумі в 190 мільйонів гривень.

  Всі акції публічного АТ «Апекс-банк» є власністю компанії «Парфе».

  Наглядову раду публічного АТ «Апекс-банк» очолює директор єдиного акціонера банку Е. І. Кузнєцов.

  Головою правління публічного АТ «Апекс-банк» є Кирилова А. В., її заступники – В. І. Додусенко, А. Г. Писарєв, Ю. А. Хохлов. Також в цей орган входить і головбух банку Н. Г. Меркулова.

 • № 1 Віталька

  06.09.2018

  Цей банк обікрав його ж директор, зі слів співробітників. Дивіться, це цікаве чтиво: http://www.apeksbank.com.ua/uk/news_20182304230426.html

  Відповісти

  Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 3,00
  Loading...

  Обслуговування

Кредиты від «Апекс-банк»

Кредитні картки від «Апекс-банк»