“Альфа-банк”

 • Про банк
 • Відгуки
  9

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 5,00
Loading...

Головне управління: 01025, Київська область, Київ, вул. Десятина, 4/6

Телефони: 0-800-50-20-50

Присутність в регіонах: представлений у всіх містах України

Сайт банку: www.alfabank.ua

 • Фото відділу "Альфа-банку"Еволюція назви та структури

  1993 рік. Структура — товариство з обмеженою відповідальністю. Назва — «Комерційний банк сприяння споживачам «Віто».

  1995 рік. Структура — товариство з обмеженою відповідальністю. Назва — «Київінвестбанк».

  1997 рік. Структура — акціонерний комерційний банк. Назва — «Київський акціонерний банк».

  2001 рік. Структура — закрите акціонерне товариство. Назва — «Альфа-банк Україна».

  2009 рік. Структура — публічне акціонерне товариство. Назва— «Альфа-банк Україна».

  Загальні відомості

  У 1992 році був покладений початок створенню сучасного «Альфа-банку Україна». У 1993 році його (а точніше банківську установу, з якої усе розпочалося) було зареєстровано у Національному банку України (свій головний офіс «Альфа-банк Україна» розташував у Києві).

  З 2001 року банк починає більш активно та продуктивно працювати з корпоративними клієнтами, приділяє їм більше уваги.

  «Альфа-банк України» з 2002 року розширює свою мережу філіалів. Тоді ж розпочинає розширено працювати з цінними паперами, збільшує кількість послуг, пов’язаних з ними. До того ж отримує дозвіл Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку на проведення операцій на українському ринку цінних паперів. Незабаром банк також вводить в обіг свою кредитну картку.

  З 2006 року «Альфа-банк України» запустив у дію проект з розвитку своєї регіональної мережі, завдячуючи чому на сьогоднішній день представлений в усіх регіонах України. Також саме з 2006 року працює з цінними паперами за світовими стандартами. Були розроблені та запропоновані клієнтам програми споживчого фінансування, автокредитування та іпотечне кредитування.

  У 2008 банк отримав ліцензію. Відтепер він може проводити операції з дорогоцінними металами, а також укладати відносно них угоди на українському валютному ринку. Тоді ж «Альфа-банк» організував Корпоративний центр своєї банківської групи. Перед ним банк постановив завдання координувати процес розвитку консорціуму «Альфа-груп» (а саме галузі банківського бізнесу, наприклад, набування інших банків), слідкувати за кількістю залучень (які зробила група) на світових ринках капіталів, приведення до одного стандарту підходів у галузі ризик-менеджементу, інформаційні технології, управління персоналом.

  Довідка: «Альфа-груп» — це російська група, яка присутня у п’ятьох країнах (Украні, Росії, Білорусі, Казахстані, Нідерландах). Діяльність групи дуже різноманітна і не обмежується банківським бізнесом.

  Закрите акціонерне товариство «Альфа-банк України» у 2009 році було реструктуроване у публічне акціонерне товариство з тією же назвою. «Альфа-банк України» організував емісію своїх іменних акцій у тому ж році.

  Фото офісу "Альфа-банку"Використання новітніх технологій

  З 2003 року «Альфа-банк України» почав розвивати технологічну та інформаційну клієнтську підтримку, а у 2008 році вже повністю перейшов на операційне та технологічне обслуговування за допомогою Процесінгового центру.

  Соціальна діяльність

  Протягом декількох років поспіль «Альфа-банк України» стає партнером Alfa Jazz Fest (міжнародного фестивалю), який проводився у Львові, сприяв проведенню Міжнародного конкурсу молодих піаністів пам’яті Володимира Горовиця, а також неодноразово виступав партнером Ялтинської щорічної зустрічі.

  Членство

  1999 рік — Фонд гарантування вкладів фізичних осіб;

  2001 рік — платіжна система SWIFT;

  2001 рік — VISA International (розпочав емісію їх платіжних карток);

  2001 рік — Перша фінансова та торгівельна система (з 2004 року банк перебуває в складі її ради).

  2006 рік — система Reuters;

  2006 рік — система Bloomberg.

 • № 1 Jack

  25.06.2019

  Намагався отримати якесь письмове підтвердження свого залишку по кредиту, а мені його надавати не захотіли – кажуть, не передбачено це. І що мені робити? А так немає претензій до банку, вже півроку кредит сплачую – не жаліюся. Посильні умови.

  Відповісти

  № 2 Сергій

  04.05.2019

  Майже 4 роки я клієнт Альфа-Банку. Брав кредити на покупку деяких речей. В цілому задоволений. Із недоліків – інколи трапляється не зовсім професійний консультант (та проблема кадрів є практично всюди), банкоматів менше, ніж хотілося б… Дуже подобається як вирішена ця проблема у ПриватБанку. Та мабуть, якби у кожному банку було б стільки ж банкоматів, то все місто було б заполонене.))) А також, непросто зв’язатися з оператором на гарячій лінії, дуже багато автовідповідача. Та я придумав маленьку хитрість: якщо одразу автовідповідачу сказати, що тобі потрібен кредит, вмить зв’яжуть з живим оператором.

  Відповісти

  № 3 Лорелея

  31.10.2014

  Альфа банк підтримував вже тричі у важких фінансових ситуаціях – маю на увазі кредити. Отримувала кредити на 20 000, 12 000 та навіть 70 000 гривен. Здається, у мене гарна кредитна історія. Рекомендую для взаємодії!

  Відповісти

  № 4 Степан

  23.09.2014

  Подав заявку на кредит 15 000 гривен. 3 рази телефонували співробітники банку, випитували здається мілліон інформації, причому стосовно не тільки мене, але й дружини, доньки… Не дуже приємно, так забирає багато часу, та все ж витримав, і кредит отримав. Як-то кажуть “цель оправдывает средства”.

  Відповісти

  № 5 Марія

  13.09.2014

  Можу сказати, що зверталась у цей банк по кредит. Вчасно вносила сплатки, досить зручно. Нормальний банк, і на сьогоднішній день-виконує свої функції досить вдало. Подивимось, що буде у нашій країні далі.

  Відповісти

  № 6 Наталя

  28.08.2014

  Користувалася послугами даного банку-вимушена була взяти кредит. Зручно, що банк забезпечив можливість пересилів грошей безкоштовно через шлюз самообслуговування інтернет – сервис «My Alfa-Bank», а також те, що якщо певеводити гроші шляхом терміналів мінімальний процент стягується через такі термінали як I-Box, Qiwi, Easy-soft. Проблем із банком не мала, співробітники ввічливі, чемні. Тепер щоправда частенько приходять повідомлення-запрошення до нових варіантів співробітництва, але нагода ще не трапилась…

  Відповісти

  № 7 аліна

  08.08.2014

  Доброго дня! Декілька разів робила депозит в цьому банку. Нарікань не має. До клієнтів ввічливе відношення. Рекомендую!

  Відповісти

  № 8 Дмитро

  14.07.2014

  Я не маю скарг на цей банк.

  Відповісти

  № 9 Андрій В.

  12.07.2014

  Файний банк, я в ньому робив депозит, були найвигідніші відсоткові ставки. Депозит повернув разом з відсотками коли це знадобилося.

  Відповісти

  Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 5,00
  Loading...

  Обслуговування

Кредиты від “Альфа-банк”

Кредитні картки від “Альфа-банк”