“Alexcredit”

 • О компанії
 • Відгуки
  2

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,25
Loading...

Головне управління: 49041, Україна, м. Дніпро, вул. Стартова, 9-А, 2-поверх

Телефони: (044) 389-33-03; (099) 618-64-64; (097) 618-64-64; (093) 618-64-64

Присутність в регіонах: представлена ??по всій Україні

Сайт компанії: https://alexcredit.ua

 • Alex Credit була створена у 2017 році і відразу ж набула популярності та зайняла своє місце поруч з лідерами в сфері мікрокредитування. Нічого дивного тут немає – інтуїтивно зрозумілий інтерфейс сайту, привабливі умови та доброзичлива служба підтримки – складові успіху компанії.

  Компанія пропонує потенційним клієнтам позику на суму від ста до 10 тисяч гривень терміном 5-30 діб. При першому зверненні кредит безкоштовний, але ж максимальна сума, яку можна позичити – 3 тисячі гривень. Надалі сума зросте, але й щоденна ставка буде складати 1,7%.

  Щоб оформити позику у Alex Credit, потрібно бути громадянином України старше 18 років і мати діючі паспорт та податковий номер. Процедура оформлення заявки стандартна: реєструється особистий кабінет, куди заносяться приватні дані, прив’язується банківська карта, після чого скорінгова система виносить свій вердикт. Якщо у вас все добре з документами, ви не маєте відкритих непогашених позик, ви внесли правдиві дані про себе – у вас все вийде і ви отримаєте кредит.

  Компанія дає можливість закрити позику без негативних наслідків до 12.00 наступного дня після розрахункової дати. Якщо боржник так і не внесе кошти, борг буде обкладатися щоденною відсотковою ставкою в 3%. У тому випадку, якщо позичальник не закриє борг, Alex Credit залишає за собою право звернутися до суду або продати борг колекторським конторам.

  Компанія також має програму лояльності – промокоди, які знижують відсоткову ставку, та рівневу систему – за кожен закритий борг нараховуються бали і при досягненні певної їх кількості відбувається перехід на новий рівень. Їх загалом шість:

  • початковий – знижка на позику в 10%, ліміт до 3 тисяч гривень;
  • бронзовий – знижка в 15%, ліміт – 5 тисяч гривень;
  • срібний – 20%, ліміт – 6 тисяч;
  • золотий – 25% та 7 тисяч ліміту;
  • платиновий – 30% та ліміт в 8 тисяч гривень;

  діамантовий – найвищий рівень, при досягненні якого доступна не тільки знижка в 40%, та ще й кредитний ліміт до 10 тисяч.

 • № 1 Luxnarium

  23.09.2019

  Неодноразово користався послугами Алекс Кредит і можу сказати, що вона вигідна тим, хто планує часто позичати гроші там. Бо там є бонусна програма – чим більше ти береш та сплачуєш позик, тим вища сума тобі доступна і менший відсоток. Ну а якщо брати по стандартній ставці, то там досить високий відсоток, навіть незважаючи на першу безкоштовну позику.

  Відповісти

  № 2 Левко

  14.09.2019

  Я звертався до цієї компанії ще коли вони тільки з’явилися на ринку Доброзичлива підтримка, заявку заповнив швидко – це мі сподобалося. Тільки, хоча перша позика й безкоштовна, надалі відсоток дуже високий, він зменшується з кількістю сплаченних позик Загалом все добре.

  Відповісти

  Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,25
  Loading...

  Обслуговування

Кредити від “Alexcredit”

Інщі компанії: