«Актив-банк»

 • Про банк
 • Відгуки
  2

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,00
Loading...

Головне управління: 04070, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Борисоглібська, 3

Телефони: 0 800 501-510, (044) 390-25-70

Присутність в регіонах: представлений в 12-ти регіонах

Сайт банку: www.activebank.com.ua

 • Фото відділення "Актив-банку"Публічне АТ «Актив-банк» представляє собою вітчизняну банківську установу з високою динамікою розвитку, яку заснували в наприкінці 2001 р. в українській столиці.

   

  Кредитна організація є членом «Клубу п’ятдесяти» провідних українських банків за дослідженнями видання «Комерсант». За інформацією на 1 березня 2014 капітал публічного АТ «Актив-банк» досягав позначки в більш ніж 567 мільйонів гривень, величина активної бази становила близько 3 млрд. 900 мільйонів гривень, кредитний портфель дорівнював 2 млрд. 700 мільйонам гривень.

  Публічне АТ «Актив-банк» у регіонах представлено своїми 27 відділеннями і парою дирекцій у дюжині областей нашої країни. Кредитна організація співпрацює з вітчизняним Пенсійним фондом, виплачуючи пенсії та соціальну допомогу, з Державною установою, що спеціалізується на питаннях іпотеки, міжнародними сервісами платежів MasterCard International, Visa International та ЕМА, а також сервісами переводу грошей Avers і Western Union. Банкоматна мережа публічного АТ «Актив-банк» є членом мережі «АТМоСфера», що об’єднує приблизно чотири тисячі пристроїв в 250 містах України.

  Влітку 2013 р. РА UCRA залишила перспективний кредитний рейтинг публічного АТ «Актив-банк» на позначці «uaBBB» зі стабільним прогнозом. Депозитний рейтинг був встановлений на позначці «C».

  За інформацією про діяльність публічного АТ «Актив-банк» станом на кінець 2013 р. сукупні активи банківської установи представляли собою суму близько 3 млрд. 796 мільйонів гривень, сукупні зобов’язання залишалися на позначці в районі 3 млрд. 240 мільйонів гривень. Власний капітал був на рівні близько 556 мільйонів гривень, а статутний капітал дорівнював сумі приблизно в 313 мільйонів гривень.

  Основним власником акцій публічного АТ «Актив-банк» виступає компанія «Актив Фінанс Груп» з пакетом акцій біля 93 відсотків.

  Пост голови наглядової ради публічного АТ «Актив-банк» займає О. С. Маркарова.

  Головою правління банківської установи є І. М. Солнцев, його заступники – Химич Н. А., Сенькін А. В. і Щолоков А. Н. Також в цей орган входить Матюшенко Т. Г.

 • № 1 Дмитро А.

  25.07.2019

  Якийсь мутний банк. Намагався отримати там кредит, залишив заявку – так і не передзвонив ніхто. Добре, що я аж ніяких договорів з ними не підписував.

  Відповісти

  № 2 Ярик

  20.11.2017

  Норм банк, користувався ним нещодавно. Приват все одно краще, але цей теж норм.

  Відповісти

  Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,00
  Loading...

  Обслуговування

Кредиты від «Актив-банк»

Кредитні картки від «Актив-банк»