«АКТАБАНК»

 • Про банк
 • Відгуки
  1

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 3,00
Loading...

Головне управління: 49000, Дніпропетровська область, Дніпропетровськ, вул. Шевченко, 53

Телефони: 0 800 300-507, (056) 790-50-70

Присутність в регіонах: представлений в 10-ти регіонах

Сайт банку: www.aktabank.com

 • Фото офісу "Актабанку"Публічне АТ «АКТАБАНК» являє собою багатопрофільну банківську установу, яка пропонує широкий вибір послуг у фінансовій сфері для приватних клієнтів і юросіб. Кредитна організація пройшла процедуру реєстрації в 2008 р. і працює згідно з виданою Українським Нацбанком ліцензії номер 243 від 7.11. 11. «АКТАБАНК» входить до складу членів фонду страхування приватних внесків.

  Банк знаходиться в III групі банківських установ за ранжиром Українського Нацбанку. За інформацією на початок 2014 р. «АКТАБАНК» був 47-й зі 180 вітчизняних кредитних організацій за розміром активів і 11-й з 23 фінансових установ у цій III групі.

  Штаб-квартира «АКТАБАНКа» розташована в місті Дніпропетровськ. В 11 областях України є 46 різних підрозділів даної кредитної організації. Передбачається збільшення темпів розвитку регіональної мережі банку.

  Вітчизняне рейтингове агентство «Рюрік» залишило перспективний кредитний рейтинг «АКТАБАНКа» на показнику «uaA-» зі стабільною динамікою.

  Розвиток кредитної організації відбувається в трьох секторах:

  • Корпоративний сектор: робота з юрособами різного калібру і спеціалізації – адвокати, дрібні бізнесмени та ін.
  • Private Banking: послуги у сфері інвестицій та інші фінансові продукти для VIP-клієнтури.
  • Роздрібний сектор: робота з фізособами з надання банківських послуг різного роду.

  У 2013-му «АКТАБАНК» провів успішний запуск свого інтернет-банкінгового сервісу «АктаОнлайн». Цей сервіс в кінці 2013-го р. був удостоєний I премії у конкурсі «Професіонал Року» в категорії «Найкращі банківські послуги класу VIP».

  Щоб клієнтам «АКТАБАНКа» було ще зручніше, кредитна організація займається розвитком своєї банкоматної мережі та мережі платіжних терміналів. Банківська установа входить до мережі «Радіус», що об’єднує понад три тисячі банкоматів по всі території української держави.

  Фото відділення "Актабанку"За інформацією на кінець 2013 р. сукупні активи «АКТАБАНК» перетнули  позначку в 4 млрд. 790 мільйонів гривень, сукупні зобов’язання перевищили 4 млрд. 370 мільйонів гривень, власний капітал склав понад 418 мільйонів гривень, а статутний капітал – 400 мільйонів гривень.

  Основним власником акцій «АКТАБАНК» є компанія «Центр-Агро-Трейд» з пакетом акцій у кількості 95%.

  Наглядову раду кредитної організації очолює Захарова В. В., також до ради входять Мірошкина Н. В. та Речицький О. Є.

  Пост головиви правління «АКТАБАНК» займає Шестопалов І. В., його заступники – Кошеварова Є. І. та Циганок І. А.

 • № 1 Олексій

  15.09.2015

  Він ще не збанкрутів? Мені здавалося що саме про нього було нещодавно в новинах, що фонд гарантування повинен виплатити гроші вкладникам та кредиторську заборгованість.

  Відповісти

  Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 3,00
  Loading...

  Обслуговування

Кредиты від «АКТАБАНК»

Кредитні картки від «АКТАБАНК»