«Акцент-банк»

 • Про банк
 • Відгуки
  1

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 3,00
Loading...

Головне управління: Дніпропетровськ, вул. Батумська, 11

Телефони: (056) 789-61-52

Присутність в регіонах: представлений в 25-ти регіонах

Сайт банку: www.a-bank.com.ua

 • Фото відділення "Акцент-банку"«Акцент-банк» розпочав свою діяльність восени 1992-го р. у столиці під своєю початковою назвою закрите АТ «Український кредитний банк» і відповідно присутній він на вітчизняному ринку кредитно-фінансових послуг понад 21 рік. На даний момент банківська установа є роздрібної кредитної організацією, що надає найрізноманітніший перелік продуктів у банківській сфері для юросіб і приватних клієнтів.

  У 2006 році банк зазнав значних збитків, в результаті чого восени того ж року Український Нацбанк призначив в «Українському кредитному банку» тимчасову керуючу адміністрацію, яка мала керувати банківською установою протягом одного року.

  У 2007 році кілька структур, пов’язаних з власниками «Приватбанку», придбали у власників акцій (фізосіб) 37,5 відсотків акцій банку. Навесні того ж року був проведений ребрендінг кредитної організації, в результаті якого банківська установа була перейменована в публічне АТ «Акцент-банк», а штаб-квартира банку переїхала з української столиці в місто Дніпропетровськ. Щоб оптимізувати діяльність заснованого банку, «Акцент-банку» була продана деяка частка кредитного портфелю «Приватбанка».

  Публічне АТ «Акцент-банк» займається своєю діяльністю на основі виданої Українським Нацбанком ліцензії номер 16 від 25 жовтня 2011 року і входить до складу членів фонду страхування приватних внесків згідно зі свідоцтвом номер 91 від 2 листопада 2012-го р.

  За інформацією про фінансову діяльність публічного АТ «Акцент-банк» на жовтень місяць 2013 року сукупні активи банківської установи перевищили позначку в 2 млрд. 324 мільйони гривень, сукупні зобов’язання досягли показника приблизно в 2 млрд. 127 мільйонів гривень. Власний капітал склав суму близько 196 мільйонів гривень, а статутний капітал – понад 125 мільйонів гривень.

  Власниками акцій кредитної організації є цілий ряд різних за напрямом діяльності компаній: «Нова-мова-ПЛЮС», «Нові проекти 2005», «Інвестпроект», «Перспектива-Плюс», «Міжнародна адвокатська компанія BIM», «Славутич», «Медіаінвест», «ТРАНС ІНВЕСТ-2005» і «Лі.Ко.Лімітед».

  Наглядову раду «Акцент-банку» очолює В. Згурський. Крім нього до ради також входять Лях І., Євтушенко Є., Синчук О. і Мамаєв В.

  Пост головии правління банківської установи займає Н. Малихіна. Також в склад правління входять Бугле В., Бондарчук І., Маркова І. та Парена В.

 • № 1 Ірина

  27.05.2016

  Мені здається, чи банк вже не існує? У нашому місті позакривали всі відділення, теперь вони під аренду. Це луба частка привата я так розумію, але щось пішло не так?

  Відповісти

  Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 3,00
  Loading...

  Обслуговування

Кредиты від «Акцент-банк»

Кредитні картки від «Акцент-банк»