«А-Банк»

 • Про банк
 • Відгуки
  6

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,00
Loading...

Головне управління: вул. Батумська, 11, м. Дніпропетровськ, 49074, Україна

Телефони: 0-800-500-809

Присутність в регіонах: представлений в 24-х регіонах

Сайт банку: a-bank.com.ua

 • Фото відділу "А-банку"«А-Банк» був заснований восени 1992 р. в українській столиці. Раніше банківська установа називалася закрите АТ «Український кредитний банк», присутнє воно на вітчизняному кредитно-фінансовому ринку вже понад вісімнадцять років. В даний час є роздрібної кредитної організацією, що надає повний перелік продуктів для фізосіб і юросіб.

  У 2006 р. «А-Банк» пережив серйозні труднощі у своїй роботі, в результаті чого вітчизняний Нацбанк призначив в даній банківській установі тимчасову адміністрацію на один рік.

  У 2007 р. кілька організацій, пов’язаних з власниками «ПриватБанку», придбали у власників акцій «А-Банку» – фізосіб 37,5 відсотків цих акцій. Навесні того ж року був проведений ребрендінг, у результаті якого кредитна організація була перейменована у публічне АТ «Акцент-банк», а штаб-квартира була переведена зі столиці в місто Дніпропетровськ. Щоб оптимізувати діяльність санованого банку, деякі кредити «Приватбанку» були продані в згадану банківську установу.

  «А-Банк» веде свою діяльність на основі виданої вітчизняним Нацбанком ліцензії під номером 16 від 25 жовтня 2011 р. і виступає в якості члена фонду гарантованості вкладів фізосіб на підставі свідоцтва під номером 91 від 2 листопада 2012 р.

  За інформацією про діяльність «А-Банку» станом на кінець 2013 р. сукупні активи банківської установи представляли собою суму близько 2 млрд. 147 мільйонів гривень, сукупні зобов’язання залишалися на позначці в районі 1 млрд. 949 мільйонів гривень. Власний капітал був на рівні близько 198 мільйонів гривень, а статутний капітал дорівнював сумі приблизно в 125,5 мільйонів гривень.

  Власниками акцій «А-Банку» виступають адвокатська компанія «Бі Ай Ем», компанія «Перспектива-Плюс», компанія «Інвестпроект», компанія «Нові проекти 2005», компанія «Нова-мова-плюс», компанія «Стокс-бізнес» , компанія «Лі.Ко.Лімітед», компанія «Транс інвест-2005», компанія «Медіаінвест» і концерн «Славутич».

  Пост голови наглядової ради «А-Банку» займає В. Згурський. Також в цей орган входять Євтушенко Є., Лях І., Сінчук О. і Мамаєв В.

  Головою правління банківської установи є Н. Малихіна. Також в цей орган входять Бондарчук І., Парена В., Бугле В. і головбух Маркова І.

 • № 1 Kolya

  25.08.2019

  Банк як банк, на Приват дуже схож. Встановили мені ліміт кредитний аж 700 гривень. При тому, що на Моно в мене 5 тисяч. Збільшити не можуть – я вже й документи їм надавав. Розмірковую над тим, щоб взагалі картку закрити – навіщо вона мені така потрібна.

  Відповісти

  № 2 Ірина М.

  11.05.2019

  живу у Сумах, зайшла у відділення щоб забрати грошовий переказ Western Union. Виявилось, що для цього потрібно відкрити картковий рахунок у їхньому банку. Що??? Хто мені пояснить, це свавілля?

  Відповісти

  № 3 Karina

  13.09.2014

  Столкнулась с невероятным хамством сотрудников именно в этом банке! Понимаю, что это “человеческий фактор”, но “терпеть” невыносимо!

  Відповісти

  № 4 Микола Ігнатович

  08.08.2014

  Як і кожний банк, не відмовляється від можливості нажитися на простих громадянах. у сей сумнівний час досить сумнівна репутація. банк новий і не дуже викликає довіру.

  Відповісти

  № 5 аліна

  15.07.2014

  Мирослав,так вони й не заперечують що є дрчірніми від Привату. Якісь умови навіть зруніші від Привату, як альтернатива-непоганий.

  Відповісти

  № 6 Мирослав

  14.07.2014

  Це є клон Привєтбанка пана Коломойского. Умови всі ті ж що й в Приваті, але комісії більші!

  Відповісти

  Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,00
  Loading...

  Обслуговування

Кредиты від «А-Банк»

Кредитні картки від «А-Банк»