Як отримати прибуток у банку і не стати жертвою шахрайства

Інструкцію, яка дозволить клієнтам банків розібратись у вигідності їхніх послуг і уникнути втрат, розробив Фонд гарантування вкладів. Це спільний проект з USAID (Агентством США з міжнародного розвитку), його метою є покращення фінансової компетентності громадян.

Перша інфографіка допомагає оптимально вибрати термін вкладу і оцінити надійність банку, показує позитивні і негативні аспекти вкладів у гривні і іноземній валюті. Так, довгострокові вклади надійніше робити в доларах або євро, бо тоді не зашкодить інфляція, короткострокові – в гривні, бо такий депозит принесе більші відсотки.

Не варто, як зазначив Фонд, розміщувати надто великі суми (200 тисяч і більше), бо в цьому випадку немає гарантії виплат. Значні кошти краще розділити на кілька різних депозитів.

З правильним вибором банківських установ і сигналами, які свідчать про можливі ризики, детальніше знайомить друга інфографіка. У ній, зокрема, застерігається про небезпеку особливо привабливих пропозицій, таких як «нульова» ставка на кредит, позики з мінімальною кількістю документів, дуже високі прибутки за депозитами. Також фахівці радять не погоджуватись на нав’язані додаткові послуги та уважно читати договір.

Додати коментар

Не знайшли потрібний кредит?
Залиште свій запит на кредит
Як тільки у нас з'явиться нова кредитна пропозиція, Ви отримаєте її одразу ж на свою електронну пошту.
Ми не займаємося спам розсилками. Ви можете буди впевнені у безпеці.
Дякуємо Вам! Ми будемо тримати Ваші дані у надійному місці та турбувати Вас лише з приводу кредитних пропозицій.
Заява на кредит
Отримати кредит
Заява на кредит
Отримати кредит