«Укрексімбанк»

 • Про банк
 • Відгуки
  0

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 3,00
Loading...

Головне управління: 03150, Київ, вул. Горького, 127

Телефони: 0 800 504-450, (044) 247-89-48, (044) 247-80-82

Присутність в регіонах: представлий в 25-ти регіонах

Сайт банка: eximb.com

 • офіс "Укрексімбанку"ПАТ «Державний експортно-імпортний банк України», або просто «Укрексімбанк», почало свою діяльність на самому початку 1992 року за Указом Глави української держави під номером 29, отримавши першу власну ліцензією від НБУ. У квітні 2009 року було прийнято постанову українського Уряду під номером 375, згідно якої кредитна організація була перетворена з відкритого АТ у публічне.

  В даний час «Укрексімбанк» здійснює свою діяльність на підставі виданої Українським Нацбанком ліцензії під номером 2 від п’ятого жовтня 2011 р. і входить до складу членів фонду страхування приватних внесків.

  На сьогоднішній день банківська установа є публічним АТ, всі акції якого є державною власністю, а саме українського Уряду. “Укрексімбанк” має свій головний офіс, порядку 30 філій та майже сотню відділень, розташованих у різних куточках країни. Закордоном знаходяться два представництва кредитної організації – нью-йоркське і лондонське. З першого дня свого існування “Укрексімбанк” є одним з найбільших системоутворюючих вітчизняних банківських установ, маючи найбільшу кількість банків-кореспондентів у країні – понад 850 міжнародних банків.

  «Укрексімбанк» має досвід успішної співпраці з основними загальносвітовими фінансовими центрами: Світовим банком, Європейським банком реконструкції та розвитку, KfW, IFC, NIB та іншими солідними кредитно-фінансовими організаціями. Позитивні підсумки проведеної не за один рік роботи банку в сфері фінансування експортної діяльності та кришталево чиста репутація в загальносвітовому фінансовому секторі посприяли створенню репутації «Укрексімбанку», як надійного позичальника з боку 35 основних кредитно-експортних світових агентств.

  Офіс "Укрексімбанку"Навесні 2013-го наша кредитна організація отримала другий приз у категорії «Найбільш професійна банківська установа» у рейтингу видання «Бізнес», складеного на базі думки експертів та аналізу діяльності банків. Крім того, «Укрексімбанк» отримав звання «Кращої банківської установи для великого бізнесу» та другий приз у категорії «Надійні банківські установи з вітчизняним капіталом» на думку журналу «Контракти».

  За даними за 2-й квартал 2013 року сукупні активи «Укрексімбанку» досягли показника в більш ніж 91 млрд. 600 мільйонів гривень, сукупні зобов’язання перевалили за позначку в 73 млрд. 600 мільйонів гривень, власний капітал склав майже 18 млрд. гривень, а статутний капітал – понад 16 мільярдів гривень.

  Наглядову раду «Укрексімбанку» очолює Мярковський А. І. Також до ради входять Любченко К. В., Харченко С. І., Гайдуцький П. І., Федосов В. М., Кушніренко А. Н., Рибак С. А., Акімова І. М., Портнов А. В. і Носачова І. В.

  Пост глави правління займає Білоус В. В. зі своїм замом Миськівим С. Н. Також до складу правління входить Щур. А. В.

 • Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 3,00
  Loading...

  Обслуговування

Кредити від «Укрексімбанк»

Кредитні карти від «Укрексімбанк»

Не знайшли потрібний кредит?
Залиште свій запит на кредит
Як тільки у нас з'явиться нова кредитна пропозиція, Ви отримаєте її одразу ж на свою електронну пошту.
Ми не займаємося спам розсилками. Ви можете буди впевнені у безпеці.
Дякуємо Вам! Ми будемо тримати Ваші дані у надійному місці та турбувати Вас лише з приводу кредитних пропозицій.
Заява на кредит
Отримати кредит