У Греції за цю неділю вкладники вивели з банків 820 млн євро

На цьому тижні в Греції склалася напружена ситуація, коли багато вкладників вирушили в банки знімати свої кошти. Починаючи з понеділка, обсяг виведених коштів постійно збільшується. Якщо брати початок тижня, то величина грошового відтоку дорівнювала близько 300 млн євро, у вівторок даний показник склав 400 млн, а вже до середи вкладники забрали з банків суму в 820 млн євро.
Європейський центральний банк не залишився осторонь і відреагував на ситуацію, що склалася, збільшивши розмір кредиту до 84,1 млрд. євро. Йдеться про суму, яка була надана банкам Греції за програмою екстреної кредитної допомоги.
Враховуючи те, що Греція знаходиться далеко не в стабільній ситуації, країною була розглянута можливість виходу з Євросоюзу і Єврозони. Приблизно в цей же період, представники Єврозони вперше стали розглядати і обговорювати можливий дефолт Греції.
Нагадаємо, що Греція вела переговори з міжнародними кредиторами, проте заключна зустріч пройшла невдало для країни. Алексіс Ципрас, який обіймає посаду прем’єр-міністра Греції, прокоментував цю ситуацію у своєму інтерв’ю. Він вважає, що кредитори повинні більш реально оцінювати ситуацію і він має намір чекати коли це станеться.

Додати коментар