Тепер два державні банки конкурують за клієнтів

приватбанк ощадбанк

Перед міністерством фінансів постала нова проблема: конкуренція між двома державними фінансовими установами постійно загострюється, і з цієї ситуації треба шукати вихід. Про це заявив міністр фінансів Олександр Данилюк.

Раніше Ощадбанк був єдиним державним банком, що приваблювало клієнтів, які не довіряють приватним структурам. Тепер у нього з’явився суперник, лідер за розмірами активів серед українських банків.

В боротьбі за залучення клієнтів банки забувають про те, що їхня діяльність не має приносити збитки економіці держави та що в їхньому розпорядженні обмежений капітал. Міністр зазначив, що розуміє причини такої конкуренції, адже розширення сфер діяльності та отримання прибутку – це і є мета комерційних структур. Однак для держави це може мати негативні наслідки, бо такі «перегони» штовхають банки на малоефективні в економічному плані операції.

Наразі про об’єднання двох установ не йдеться, зазначає Мінфін. Одним з можливих виходів може бути продаж «ПриватБанку». Однак поки міністерство фінансів обирає оптимальний варіант вирішення ситуації в цілому, треба вживати термінових заходів для обмеження конкуренції між банками, бо через неї зазнає збитків насамперед бюджет, підсумовує О. Данилюк.

Додати коментар

Не знайшли потрібний кредит?
Залиште свій запит на кредит
Як тільки у нас з'явиться нова кредитна пропозиція, Ви отримаєте її одразу ж на свою електронну пошту.
Ми не займаємося спам розсилками. Ви можете буди впевнені у безпеці.
Дякуємо Вам! Ми будемо тримати Ваші дані у надійному місці та турбувати Вас лише з приводу кредитних пропозицій.
Заява на кредит
Отримати кредит