ПУМБ

 • Про банк
 • Відгуки
  2

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 3,67
Loading...

Головне управління: 83000, Донецьк, вул. Університетська, 2-а

Телефони: 0 800 500 490, 490

Присутність в регіонах: представлений в 23-х регіонах

Сайт банка: www.pumb.ua

 • Фото ПУМБуПУМБ розшифровується як «Перший Український Міжнародний Банк». Це багатопрофільна банківська установа, що надає широкий перелік фінансових послуг як корпоративним, так і приватним клієнтам, і входить до ТОП-10 найбільших банків України за основними критеріями банківської діяльності.

  ПУМБ був заснований в місті Донецьку в 1991 році. Банк почав свою роботу в якості обслуговуючої структури «монстрів» української промислової галузі. Влітку 2011 року кредитна організація пройшла процедуру об’єднання з «Донгорбанком» – це була значна подія в історії банківського сегменту економіки України. Відбулося злиття балансів і мереж представництв обох учасників угоди. Таким чином, в липні 2011 року почалася спільна робота даних кредитних організацій під єдиною вивіскою – ПУМБ.

  Внаслідок цього злиття «Перший Український Міжнародний банк» став членом «десятки» найбільших українських банківських установ, значно збільшив власну філіальну мережу, а також суттєво «оздоровив» свої балансові показники. ПУМБ здійснює свою роботу згідно ліцензії на банківську діяльність під номером вісім від шостого жовтня 2011 року, наданої Українським Нацбанком, а також входить до фонду страхування приватних внесків.

  «Перший Український Міжнародний банк» володіє власною мережею в регіонах, що включає в себе майже 160 пунктів продажу. Кредитна організація обслуговує більше 25 тисяч корпоративних клієнтів і близько півтора мільйона фізичних осіб.

  За підсумками 2013 р. рейтингове агентство «Кредит-Рейтинг» залишило рейтинг безпеки депозитних вкладів в ПУМБ на позначці «п’ять», тобто «відмінно».

  Будівля ПУМБуЗа даними за дев’ять місяців 2013 р. сукупні активи кредитної організації досягли показника в майже 35 мільярдів гривень, зобов’язання перевалили за позначку в 30 мільярдів гривень, власний капітал банку склав трохи більше чотирьох з половиною мільярдів гривень, а статутний капітал – майже 3 млрд. 300 мільйонів гривень.

  Ключовим акціонером «Першого Українського Міжнародного банку» є товариство з обмеженою відповідальністю «СКМ ФІНАНС», що володіє пакетом акцій кредитної організації в кількості 92,24%.

  Наглядову раду банку очолює І. Архипов, крім нього, до цієї ради також входять С. Курилко і А. Дугадко.

  Головою правління банку є С. Черненко, його заступники – А. Волчков, Н. Косенко, А. Загородников, Т. Висневський, К. Школяренко і Л. Скалозуб. Також членом правління є і Стефан Гуглієрі.

 • № 1 Олексій

  12.02.2015

  Не раджу класти гроші в цей банк! Це ж банк Ахмєтова, який спонсує сепаратизм. А от кредит я б взяв, і потім не віддавав!

  Відповісти

  № 2 Евгений

  23.09.2014

  Я вляюсь клиентом этого банка с 2010 года! За это время было многое в жизни… Были деньги-клал на депозит, были финансовые трудности – и помогли кредитом( с получением которого вобще проблем не было- видимо, учитывая, мою инторию взаимоотношения с банком в виде довольно-таки круаных депозитных сумм). Банком, обслуживанием полностью доволен. Евгений, г. Харьков

  Відповісти

  Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 3,67
  Loading...

  Обслуговування

Кредити від ПУМБ

Кредитні карти від ПУМБ