«ПриватБанк» відтепер державний

Націоналізація ПриватБанк

Відбулася націоналізація “ПриватБанк”.
Про це нам стало відомо з власних джерел ближче до ночі неділі, 19 грудня. Пізніше цю інформацію офіційно підтвердив Дмитро Дубілет на своєму офіційному Facebook.

Банк в останній рік неодноразово піддавався інформаційним аттакам з боку різних ЗМІ тих, кому це було вигідно. Прес-служба банку неодноразово спростовувала інформацію про націоналізацію «ПриватБанк» і, судячи з інформації, керівництво банку до кінця не знала, що це можливо або ж не вірили в це.

В телефонному режимі співробітники «ПриватБанк» ще в 18:00 19 грудня повідомляли, що приводів для паніки немає і це все чутки, проте вже до 20:30 прем’єр-міністр Гройсман обіцяв бути на екстреній нараді як раз таки з приводу даного банку, скасувавши свій політ в Євросоюз, це віщувало що будуть проведені «торги», зокрема з головними акціонерами банку — Ігорем Коломойським і Геннадієм Боголюбовим.

«Торги», мабуть, і були проведені. Проте всіх подробиць того, яким неймовірним чином вони віддали «ПриватБанк» державі ми з Вами в будь-якому випадку не дізнаємося. Буде спільна «легенда для всіх», в яку більшості доведеться повірити.

У будь-якому випадку, зараз панікувати не варто. Особливо тим, у кого в банку є депозити. Фонд гарантування вкладів навіть при найгіршому кінець повинен буде виплатити їх за законом.

В роботі банку, швидше за все, можливі перебої, які почалися ще минулого тижня. Клієнтам, у яких є депозити в «ПриватБанк» не варто намагатися зняти їх сьогодні ж: Ви втратите відсотки, крім того, більшість відкритих депозитів значаться як «термінові», це означає, що виплата по депозиту можлива тільки по закінченню терміну депозиту, це прописано в договорі.

У будь-якому випадку у Вас на руках має бути паперовий договір з банком на випадок якщо раптом «Приват-24» буде недоступний. Вже зараз Ви можете роздрукувати договір з «Приват-24», якщо раніше це не зробили. Тим клієнтам, які оформили депозити у відділенні банку нічого робити не потрібно, адже договір виданий на руки в паперовому вигляді.

Але ми будемо сподіватися на кращий результат, що банк все ж продовжить роботу, хоч це буде вже по-іншому.

Додати коментар