Представник «ПриватБанку»: QR-кодування – це нові можливості

QR код

27 квітня в Одесі відбувся перший міжнародний форум з питань інноваційних технологій «Цифрова Україна – Switch on your business». Учасники розглянули можливості популяризації сучасних технологій в суспільній сфері. На питання ширшого використання QR-кодів звернув увагу Олександр Дрелінг, заступник голови правління «ПриватБанку».

За його словами, сьогодні бракує ініціативи відповідних міністерств у підтримці інноваційних технологій та ідей. Так, більш розповсюджене впровадження QR-кодів зробить зручнішою оплату проїзду в громадському транспорті, полегшить доступ до інформації в освітній сфері, дасть можливість легко реєструватись в електронних чергах.

Окремо О.Дрелінг підкреслив позитивні зрушення у сфері державного обслуговування. Один з таких проектів – портал державних послуг iGov – інвестується банком, адже всі розробники на сьогодні працюють в його структурі. Портал iGov надасть можливість онлайн-комунікації між громадянами та місцевими чиновниками. Таким чином, з’явиться  можливість залишити відгук або оцінити роботу сфери обслуговування з одного боку і належно відреагувати з іншого.

За даними НБУ, націоналізований в грудні минулого року «ПриватБанк» залишається лідером за розмірами активів на фінансовому ринку України.

Додати коментар