Починаються виплати вкладникам банку «Київська Русь»

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) опублікував на сайті оголошення, а також у кожному відділенні банку «Київська Русь» і додатково на його сайті про початок виплат за депозитними договорами.
Виплати починаються з 17 червня 2015. Мова йде про вкладників банку «Київська Русь», які уклали договір з банком «Київська Русь» і термін його закінчення був 31 березня 2015 включно. Крім депозитних договорів, на виплати можуть розраховувати люди, які зберігали гроші на поточних рахунках та карткових рахунках.
Загальна сума гарантованих виплат становить практично 2,161 млрд. грн. і близько 1,859 млрд. грн. планується виплачувати в період дії тимчасової адміністрації.
Встановлено процедуру отримання коштів. Всім вкладникам необхідно звернутися в один з шести банків, список яких опубліковано на офіційному сайті ФГВФО. Сюди відносяться ПУМБ, Укрсоцбанк, Укрексімбанк, Укргазбанк, Південний, Кредит Дніпро. В залежності від міста, де був укладений договір між вкладником і банком «Київська Русь», за клієнтами були закріплені різні банки в різних містах України. Для більш детальної інформації про місцезнаходження банків, можна звернутися до офіційного сайту www.fg.gov.ua.
Для отримання відшкодування, необхідно пред’явити паспорт та індикаційний номер. Якщо гроші отримує спадкоємець на підставі свідоцтва про спадщину, спочатку необхідно звернутися в банк «Київська Русь».
На суму вкладу нараховуються відсотки з першого дня виведення банку «Київська Русь» з ринку, на яку вкладники також можуть розраховувати. Обмеження по виплатах – не більше 200 тисяч гривень.

Додати коментар