“Перший Український Міжнародний Банк” (ПУМБ)

 • Про банк
 • Відгуки
  6

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,00
Loading...

Головне управління: 83000, Донецьк, вул. Університетська, 2-а

Телефони: 0 800 500 490, 490

Присутність в регіонах: представлений в 23-х регіонах

Сайт банка: www.pumb.ua

 • ПУМБ фото відділення банкуПерший Український Міжнародний Банк у 1991 році пройшов реєстрацію у Національному банку України (ПУМБ на той момент був у формі відкритого акціонерного товариства, лише значно пізніше він буде реструктурований у публічне акціонерне товариство). У тому ж 1991 році ПУМБ розпочинає активну діяльність, а саме він надав свої послуги провідним підприємствам української промисловості.

  Одразу же після відкриття ПУМБ починає складати звіт своїх фінансів орієнтуючись на стандарти міжнародного рівня. Успіх цієї справи підтвердили у 1991 аудиторські перевірки, які здійснювалися провідними світовими компаніями, що займалися такою діяльністю.

  В 1993 році ПУМБ випустив свою першу розрахункову карту.

  ПУМБ був першовідкривачем серед банків у 1995 році, коли почав використовувати програмний продукт Midas (англійської компанії Misys IBS Ltd). На той час ця програма зарекомендувала себе у багатьох банках світу та нарешті потрапила й до України. Єдиний банк реконструкції та розвитку у тому ж році надав ПУМБу кредит.

  У 1996 році ПУМБ запустив ще один проект. Це стосувалося впровадження та використання розробленої ним програми ClearingCenter. Саме вона надала банку перевагу у тому, що з її допомогою в українській валюті можна було обслуговувати кореспондентські рахунки без обмеження за їх кількістю.

  У 1998 році ПУМБ організував власний Процесінговий центр, який зробив можливим та доступним інформаційно-технологічну взаємодію між учасниками рахунків. Це дозволило банку вийти на новий рівень у розвитку та впровадженні пластикових розрахункових карт.

  ПУМБ увійшов до систем Europay/MasterCard і Visa, став їх принциповим членом.

  ПУМБ першим розпочав використовувати у межах України ATM (це сталося у 2002 році), він організував з її допомогою переказу коштів. У 2004 році банк продовжує займатися розвитком та покращенням своєї системи інформаційних технологій та впроваджувати у дію Резервний центр, що надасть йому надалі можливість резервувати усі інформаційно-технологічні сервери.

  Фото офісу банку ПУМБУ 2007 році ПУМБ організовує свій перший випуск єврооблігацій. У 2009 році банк розробив та здійснив проект створення Центру обробки даних. Тоді ж він починає використовувати для чип-карток криптографічні методи захисту та забезпечення конфіденційності інформації, що було на той момент новою и непоширеною технологією. Того ж року ПУМБ був перетворений у публічне акціонерне товариство.

  У 2010 році ПУМБ відмітився у переліку найбільших банків світу (за версією, що розробив журнал«The Banker»).

  У наступному році ПУМБ здійснив злиття з Донгорбанком (об’єднана банківська установа зберегла назву Першого українського міжнародного банку). Це призвело до того, що він потрапив у перелік найкрупніших банків України, а також розширив мережу своїх відділів та філій. Тоді ж ПУМБ пройшов перевірку (міжнародний стандарт безпеки PCI DSS), котра підтвердила високий рівень безпеки та конфіденційності інформації, що відносилась до галузі платіжних карт, у його установах.

  На сьогодні ПУМБ надає своїм клієнтам усі види банківських послуг.

 • № 1 Василь

  22.01.2018

  Нормальний банк якщо не думати про те, що він Ахмєтовський. Дуже багато він зробив зла Україні (не банк, а Ахмєтов), дай Бог йому здоров’я.
  У банку дружина мала картку та рахунок, щодо банку претензій нема, але є до особи пана Ахмєтова.

  Відповісти

  № 2 DartVeyder

  24.02.2017

  Принципово не користуюся цим банком, бо я проти банків окупантів.Не раджу і вам користуватися.

  Відповісти

  № 3 Сергій

  29.09.2014

  Нормальний банк, працює у сучасних умовах, тримається. сподіваюся, так буде і надалі- маю невеликий валютний депозит у ньому.

  Відповісти

  № 4 Наталя

  23.09.2014

  В 2009 році взяла у ПУМБі автокредит, дуже були підкупливі умови кредитування- 7% на остаток на 7 років. за час виплати збільшивля курс доллару, і це досить сумно, але і зараз проблем із самою виплатою не маю. Рекомендую.

  Відповісти

  № 5 Марія

  13.09.2014

  Довго шукала найвигідніший кредит для купівлі авто (моя давня мрія), зупинилася на ПУМБі. Кредит на 3 роки, плачу справно, всім задоволена (проживаю у Полтаві). Але з кожною виплатою не покидає страх-що буду далі і з банком і з кредитом, бо банк Донецький… ще рік виплат, сподіваюсь на краще!)

  Відповісти

  № 6 Володимир

  27.06.2014

  Кажуть по відгуках шо це є банк пана Ахмєтова. Тому коли він був при владі Януковича – все було гаразд, а зараз вродє є проблєми. Тому не радив би класти туда депозитів зараз.

  Відповісти

  Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,00
  Loading...

  Обслуговування

Кредити від “Перший Український Міжнародний Банк” (ПУМБ)

Кредитні карти від “Перший Український Міжнародний Банк” (ПУМБ)

Не знайшли потрібний кредит?
Залиште свій запит на кредит
Як тільки у нас з'явиться нова кредитна пропозиція, Ви отримаєте її одразу ж на свою електронну пошту.
Ми не займаємося спам розсилками. Ви можете буди впевнені у безпеці.
Дякуємо Вам! Ми будемо тримати Ваші дані у надійному місці та турбувати Вас лише з приводу кредитних пропозицій.
Заява на кредит
Отримати кредит
Заява на кредит
Отримати кредит