«Ощадбанк»

 • Про банк
 • Відгуки
  0

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,00
Loading...

Головне управління: м. Київ, вул. Гоcпітальна, 12-Г

Телефони: 0-800-210-800, +38-044-363-01-33

Присутність в регіонах: представлений в 25 регіонах

Сайт банка: www.oschadnybank.com

 • Офіс "Ощадбанку"«Ощадбанк» (повна назва банку звучить як «Державний ощадний банк України») являє собою одного з лідерів банківського сектора української економіки. За підсумками перших трьох кварталів 2013 р. «Ощадбанк» за величиною своїх активів, капіталізації та кількості депозитних вкладів від населення поступався лише «Приватбанку».

  Після прийняття декларації про суверенітет української держави «Ощадбанк» вийшов зі складу радянського Союзного Ощадбанку. У грудні 1991 року кредитна організація пройшла процедуру реєстрації в українському Нацбанку в якості окремого банку під ім’ям «Державний спеціалізований комерційний ощадбанк України». Новостворена банківська установа включала в себе структури колишнього Союзної Ощадного банку (раніше Держтрудсберкаси Союзу Радянських Соціалістичних республік), які перебували на українській території.

  Згідно з розпорядженням українського президента, виданого навесні 1999 року, Уряд України постановив цієї ж весні на основі українського Державного ощадбанку заснувати ВАТ «Державний ощадбанк України» або коротше «Ощадбанк». У червні 2011 року згідно з рішенням українського Уряду від шостого квітня того ж року кредитна організація була перейменована в публічне АТ «Державний ощадбанк України» або просто «Ощадбанк».

  Засновницькі права і право власності на цю банківська установа має українська держава, а саме Уряд країни.

  Пост голови правління «Ощадбанку» займає С. А. Подрєзов, а на посаду голови наглядової ради був призначений С. А. Рибак. З початку весни 2007 року головою правління кредитної організації був А. Гулей. Навесні ж 2010 р. цю посаду отримав В. Козак, який в свою чергу ще через рік був замінений на вже згаданого С. Подрезова.

  Фото "Ощадбанку"Акціонерне товариство «Ощадбанк» володіє дуже розгалуженою мережею своїх відділень у кількості близько 6 тисяч штук. Дана кредитна організація не відрізняється особливою активністю на ринку кредитування приватних осіб. Основною спеціалізацією «Ощадбанку» можна назвати кредитування державних підприємств і прийом грошових внесків від приватних осіб. Кредитна організація бере активну участь в найрізноманітніших соціальних проектах, що проводяться українською владою, а саме займається пільговим іпотечним кредитуванням, виплатою компенсацій колишнім клієнтам Радянського Ощадного банку в розмірі однієї тисячі гривень та іншою діяльністю.

 • Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,00
  Loading...

  Обслуговування

Кредити від «Ощадбанк»

Кредитні карти від «Ощадбанк»

Не знайшли потрібний кредит?
Залиште свій запит на кредит
Як тільки у нас з'явиться нова кредитна пропозиція, Ви отримаєте її одразу ж на свою електронну пошту.
Ми не займаємося спам розсилками. Ви можете буди впевнені у безпеці.
Дякуємо Вам! Ми будемо тримати Ваші дані у надійному місці та турбувати Вас лише з приводу кредитних пропозицій.
Заява на кредит
Отримати кредит