НБУ зібрав фахівців для проведення ребрендингу

Нацбанк старий логотип

Айдентика та логотип Нацбанку сьогодні не відображають його внутрішніх інноваційних процесів та реформ, вважає Наталія Бондаренко, начальник управління інформації та громадських комунікацій НБУ. Тому банк організував проект з розробки нової візуалізації установи. Над проектом працюють найкращі фахівці рекламно-комунікаційної сфери.

Як зазначила Наталія Бондаренко, до дій головної фінансової установи зараз привернута особлива увага як українців, так і всього світу. Національний банк є ядром сучасних економічних реформ, і громадськість має бачити його бажання бути відкритим і йти в ногу з часом. Важливою складовою іміджу банку має стати оновлений фірмовий стиль.

У фінансуванні проекту допомагає Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Зокрема, кошти агентства спрямовуються на створення нового веб-сайту, який також має стати частиною нового іміджу банку. Сайт повинен бути зручним та цікавим для користувачів мережі, допомагати орієнтуватися в фінансових процесах України та світу.

Також завдяки сайту мають отримати необхідну інформацію та допомогу у вирішенні основних проблем представники малого та середнього бізнесу.

До проекту долучились також фахівці маркетингової лабораторії MMR Lab.

Керівники проекту повідомляють, що новий сайт буде доступний для користувачів у вересні цього року. Тоді ж буде презентовано оновлену айдентику банку.

Додати коментар