Курс валют в Україні: рекордне падіння гривні

Курс долару та євро в Україні

Українська гривня досягла свого максимального історичного падіння. На сьогодні, щоб реально купити долар або євро в Україні, Вам по-перше буде потрібно йти лише на чорний ринок (тому як в банках долару вже півроку як немає, хоча офіційно він є і продається, але це “на папері”), а по- друге – там на Вас чекає сюрприз – ще більша накрутка курсу.

На сьогодні, 12 листопаду 2014 року, реальний курс долара (не вигаданий курс нацбанку, а курс, за який Ви реально можете купити долар в Україні) становить приблизно 16 грн 70 копійок, що стосується реального курсу євро, то за 1 євро на чорному ринку попросять близько 20 грн 85 коп.

Від чого залежить зростання курсу? Звичайно, в першу чергу від нестабільної ситуації на Сході України. Однак не варто недооцінювати і підприємливих бізнесменів, які із задоволенням “розгойдують” курс для того, щоб зібрати всі вершки по максимуму. Ми з Вами ще пару місяців тому думали, що підвищуватися далі долар та євро не будуть і вже все максимально закупили і перекупили, кому це було потрібно і вигідно. А виявляється, межа курсу ще не досягнута. Цілком ймовірно ще місяць курс може підвищуватися, після – напередодні новорічних свят, швидше за все трохи опуститься. Однак, чекати що курс долару буде нижчим за 16 грн, а Євро – нижче 19 грн вже сенсу немає.

Додати коментар