Фонд гарантування вкладів виставив на продаж теплохід

Теплохід - банківське майно

Стало відомо про виставлення на продаж лайнера VIP-класу Фондом гарантування вкладів фізичних осіб. Джерелом інформації служить офіційна сторінка фонду гарантування вкладів у Facebook. Судно, про яке піде мова, раніше перебувало у власності ПАТ «Енергобанк» і було оцінено в суму 8,36 млн. гривень.

Теплохід побудували в Чехословаччині в 1955 році, спочатку він виконував функції буксира-криголама. Але з часом теплохід став пасажирським (у 2005 році), а потім придбав статус лайнера VIP-класу завдяки дизайнерському оформленню інтер’єру і вдосконалення характеристик і оснащення. Удосконалення теплохода не зупинялося до сьогодні. Інтер’єр лайнера дійсно має рівень класу «люкс»: поєднує обробку стін елітними тканинами, використання дорогих матеріалів (червоне дерево, дуб і ін), а також використання ручної праці при виготовленні меблів для кают.

Лайнер досить великий, щоб проводити на ньому різні заходи. Він особливий своєю універсальністю (клас «річка-море») і оснащений сучасними вентиляційними та опалювальними системами, а також навігаційним обладнанням за останнім словом техніки. Управляє цим судном екіпаж з 6 чоловік, а пасажирів воно може вмістити від 20 до 150 осіб. Лайнер VIP-класу має на своєму борту ресторан, концертний зал, кінотеатр, бібліотеку, сауну та джакузі. Також гості лайнера можуть розташуватися в каютах від «люкс» до «економ» класу.

Теплохід виставлений на аукціон, який стартує в електронному майданчику ТБ «КМФБ» 10 червня 2016 року і буде відкрито до 9 червня 2016 року.

Також ФГВФО виставляє на продаж нерухоме майно (Київської області) та автомобілі (близько 50), які перебувають у власності неплатоспроможних банків.

Додати коментар