«Банк інвестицій та заощаджень»

 • Про банк
 • Відгуки
  2

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 3,00
Loading...

Головне управління: 04119, Україна, Київська область, Київ, вул. Мельникова, 83-д

Телефони: +38(044)207-70-20

Присутність в регіонах: представлений в 17-ти регіонах

Сайт банка: www.bisbank.com.ua

 • Фото офісу "Банку інвестицій і заощаджень"Публічне акціонерне товариство «Банк інвестицій та заощаджень» зареєстровано нацбанком України влітку 2005 року. Свідоцтво ж на Trade Mark було оформлено наприкінці 2008 р. На даний момент банківська установа представлена в 17 українських містах та має вже більше 20 відділень. Банк входить до фонду страхування вкладів фізичних осіб на основі свідоцтва №174 від 18 листопада 2009 року.

  У 2010 р. «Банк інвестицій та заощаджень» зайняв 25-ту сходинку у списку 100 найбільших вітчизняних банківських установ за величиною активів в проведеному в режимі онлайн голосуванні «Банківські установи, що заслуговують найбільшої довіри». Це голосування було здійснено інтернет-ресурсом Delo.ua та виданням «Дело».

  Навесні 2012 р. банківська установа була на 45-й сходинці в переліку з понад 80 вітчизняних банківських установ за дослідженням видавничого дому «Коммерсант-Україна». Надійність і позитивна динаміка розвитку «Банку інвестицій та заощаджень» знайшли своє підтвердження і в дослідженні НРА «Кредит-Рейтинг». Ця рейтингова агенція в кінці 2012 р. збільшила рейтинг кредитної організації до позначки «uaBBB +» зі «стабільним прогнозом». Крім того, НРА «Кредит-Рейтинг» залишило рейтинг надійності депозитів «Банку інвестицій та заощаджень» на позначці «4-», тобто «Високий рівень надійності».

  У 2013 р. банк входить до списку 50 найбільш значущих українських банківських установ за версією видавничого дому «Коммерсант» і 19 в підгрупі «С» в списку найбільш надійних вітчизняних банківських установ вже за версією видання «Експерт».

  Фото відділення "Банку інвестицій і заощаджень"За інформацією про фінансову діяльність кредитної організації станом на листопад-грудень 2013 р. сукупні активи «Банку інвестицій та заощаджень» перевищили позначку в 2 млрд. 666 мільйонів грн., сукупні зобов’язання досягли показника майже в 2 млрд. 380 млн. грн., власний капітал збільшився до 286 млн. гривень. Статутний капітал склав 250 млн. гривень, регулятивний капітал перевалив за позначку в 286 млн. гривень, а чистий прибуток досяг показника близько двох мільйонів гривень.

  Власниками акцій «Банку інвестицій та заощаджень» є С. П. Івахів з пакетом акцій в кількості близько 23%, С. Н. Лагур з майже 16%, А. В. Попов має пакет акцій банку у кількості 15%. Інші акції належать невідомим фізичним та юридичним особам.

  Наглядову раду «Банку інвестицій та заощаджень» очолює С. Н. Лагур зі своїм замом – В. А. Гришко. Крім того, в раді присутні Михайлик М. Г. і Попов А. В.

  Пост голови правління займає Антонюк В. Е. Крім нього в правління входять Омельчук Я. А., Гаврилюк В. Н., Верба Т. А., Стеценко Н. А. і Омельченко А. В.

  Банк успішно переживає вже дві кризи та впевнено працює.

 • № 1 Karina

  13.09.2014

  Всем привет) интересное предложение банка о депозитах срокм от 7 дней! хотелось бы, чтобы кто то поделился впечатлениями.Заранее благодарна.

  Відповісти

   № 1.1 відповідь від Bella

   05.03.2015

   Вирішила зовсім не брати в них кредит, бо думали на протязі тижня!!!

   Відповісти

  Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 3,00
  Loading...

  Обслуговування

Кредити від «Банк інвестицій та заощаджень»

Кредитні карти від «Банк інвестицій та заощаджень»

Не знайшли потрібний кредит?
Залиште свій запит на кредит
Як тільки у нас з'явиться нова кредитна пропозиція, Ви отримаєте її одразу ж на свою електронну пошту.
Ми не займаємося спам розсилками. Ви можете буди впевнені у безпеці.
Дякуємо Вам! Ми будемо тримати Ваші дані у надійному місці та турбувати Вас лише з приводу кредитних пропозицій.
Заява на кредит
Отримати кредит
Заява на кредит
Отримати кредит