«Автокразбанк»

 • Про банк
 • Відгуки
  0

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 2,50
Loading...

Головне управління: 39631, Україна, Полтавська область, Кременчуг, вул. Київська, 8

Телефони: (0536) 778-838, 798-015

Присутність в регіонах: представлений у 8-ми регіонах

Сайт банка: www.avtokrazbank.ua

 • Фото відділення "Автокразбанку"Публічне АТ «Автокразбанк» являє собою банківську установу з великим досвідом діяльності на кредитно-фінансовому ринку нашої країни. Кредитна організація була заснована в 1993 р. як галузева банківська установа, яка потім поступово стала багатопрофільним банком, що пропонує повний перелік банківських продуктів.

  У регіонах публічне АТ «Автокразбанк» представлене своїми двома десятками відділень, серед яких і чотири столичних.

  Влітку 2013 р. національне РА «Кредит Рейтинг» оновило кредитний рейтинг публічного АТ «Автокразбанк» на позначці «uaBBB-» зі стабільним прогнозом.

  Публічне АТ «Автокразбанк» веде свою діяльність на основі виданої вітчизняним Нацбанком ліцензії під номером 147 від 27 жовтня 2011 р. і виступає в якості члена фонду гарантованості вкладів фізосіб на підставі свідоцтва під номером 12 від 16 жовтня 2012р.

  За інформацією про діяльність публічного АТ «Автокразбанк» станом на 1 жовтня 2013 сукупні активи банківської установи представляли собою суму близько 1 млрд. 479 мільйонів гривень, сукупні зобов’язання залишалися на позначці в районі 1 млрд. 282,5 мільйонів гривень. Власний капітал був на рівні близько 197 мільйонів гривень, а статутний капітал дорівнював сумі приблизно в 185 мільйонів гривень.

  Ключовими власниками акцій публічного АТ «Автокразбанк» виступають С. А. Пахальчук з пакетом акцій близько 20 відсотків, А. К. Лизогуб з пакетом акцій близько 21 відсотка і А. А. Некрілов з пакетом акцій біля 19,7 відсотків.

  Пост голови наглядової ради публічного АТ «Автокразбанк» займає С. А. Пахальчук. Також в цей орган входять Маєвський С. А., Некрілов А. А., Лизогуб А. К. і Кириченко Ю. С.

  Головою правління банківської установи є Шутьева Т. А., її заступники – Зволинський І. В., Корольов В. М. і Паламарчук Є. Н.

 • Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 2,50
  Loading...

  Обслуговування

Кредити від «Автокразбанк»

Кредитні карти від «Автокразбанк»

Не знайшли потрібний кредит?
Залиште свій запит на кредит
Як тільки у нас з'явиться нова кредитна пропозиція, Ви отримаєте її одразу ж на свою електронну пошту.
Ми не займаємося спам розсилками. Ви можете буди впевнені у безпеці.
Дякуємо Вам! Ми будемо тримати Ваші дані у надійному місці та турбувати Вас лише з приводу кредитних пропозицій.
Заява на кредит
Отримати кредит