«Авангард»

 • Про банк
 • Відгуки
  0

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,00
Loading...

Головне управління: Київ, вул. Сім'ї Хохлових, 8а, офіс 225

Телефони: (+380 44) 228-74-74, (+380 97) 937-74-29

Присутність в регіонах: представлений в 25-ти регіонах

Сайт банка: www.avangard.com.ua

 • Фото офісу банку "Авангард"Банк «Авангард» пройшов процедуру своєї реєстрації влітку 2013 р. Банківська установа здійснює роботу на підставі виданої Нацбанком ліцензії під номером 267 від п’ятого липня 2013 р. і входить до фонду страхування приватних внесків на підставі свідоцтва учасника під номером 222 від 16 липня 2013 р.

  Кредитна організація була заснована компанією з міста Донецька «Сектор-Т».

  Наприкінці літа 2013 р. кіпрський офшор Westal Holdings Ltd (складова частина компанії «Інвестиційний Капітал Україна») анонсував угоду про покупку половини акцій банку «Авангард». Восени цього ж року українські антимонопольні служби дали дозвіл на проведення цієї операції.

  «Інвестиційний Капітал Україна» являє собою вітчизняний холдинг, заснований в 2006 р., що працює в двох напрямках – управління активами і кредитно-фінансова діяльність. Холдингом володіють представники його топ-менеджменту, пост голови ради директорів займає В. Гонтарєва.

  Банківська установа надає найширший перелік послуг у кредитно-фінансовій сфері та переважно займається роботою на ринку валют та фондовому ринку. Комерційна діяльність з продажу та купівлі цінних паперів на ринку проводиться кредитною організацією на основі певного ряду виданих Української Нацкомісією з відповідних видів діяльності ліцензій.

  За інформацією про стан банку «Авангард» на кінець 2013 р. сукупні активи банківської установи перевищили позначку в 373 мільйони грн., сукупні зобов’язання перевалили за 251 мільйон грн., Власний капітал склав трохи більше 122 мільйонів грн., статутний капітал досяг позначки в 120 мільйонів гривень.

  Ключовим власником акцій банку «Авангард» виступає компанія Westal Holdings Ltd зі своїм пакетом акцій банку «Авангард» у кількості 99,99 відсотків.

  Наглядову раду банківської установи очолює Гонтарєва В. А. Крім неї до ради також входять Пасенюк М. Ю. і Стеценко К. В.

  Пост голови правління кредитної організації займає Корчинська С. А. Крім неї в правління також входять головбух Чечеткіна В. С., голова казначейства Гулкевич Ю. В. та заступник голови правління Дворжанская І. Я.

 • Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,00
  Loading...

  Обслуговування

Кредити від «Авангард»

Кредитні карти від «Авангард»

Не знайшли потрібний кредит?
Залиште свій запит на кредит
Як тільки у нас з'явиться нова кредитна пропозиція, Ви отримаєте її одразу ж на свою електронну пошту.
Ми не займаємося спам розсилками. Ви можете буди впевнені у безпеці.
Дякуємо Вам! Ми будемо тримати Ваші дані у надійному місці та турбувати Вас лише з приводу кредитних пропозицій.
Заява на кредит
Отримати кредит